ogrody trójmiasto
koszenie trawników

Roboty koszące

Każdy trawnik zasługuje na robota

Wiper Premium umożliwia automatyczne koszenie trawników i radzi sobie z każdym rodzajem trawnika. Robot koszący skosi trawniki ogrodowe, parkowe i boiska piłkarskie, zgodnie z wysokimi wymaganiami właścicieli tych terenów. Urządzenie automatycznie naładuje akumulatory.

Podczas pracy nie jest konieczna żadna interwencja. Nawet podczas opadów, roboty mają wbudowany czujnik deszczu, który można zdezaktywować.

Jak to działa?

Robot koszący strefa po strefie wykona swoją pracę. Wystarczy to zaprogramować. Robot działa swobodnie wewnątrz stref otoczonych przewodami granicznymi, które umieszcza się pod ziemią lub na powierzchni trawnika.

Urządzenie samo rozpoznaje wysokość i zagęszczenie trawy (autoprogramowanie), dostosowuje prędkość obrotów ostrzy do charakterystyki trawnika.

Wystarczy tylko ułożyć przewody graniczne, podłączyć stację dokującą i Twój robot koszący jest gotowy do rozpoczęcia automatycznej pracy.

Wiper Premium to znakomite rozwiązanie skrojone na miarę. Zastosowana technologia dostosuje się do każdego rozmiaru i kształtu trawnika, dzięki przewodom granicznym, zakopanym pod ziemią lub umieszczonym na poziomie gruntu. Zapobiega to stratom energii i wydłuża życie robota.

Tam, gdzie rośnie wysoka oraz bardzo gęsta trawa, Wiper Premium zaczyna koszenie po torze spiralnym. Inteligentna funkcja gwarantuje najbardziej efektywne oraz jednolite cięcie. Robot dotrze do każdego zakątka Twojego trawnika, unikając znajdujących się tam przeszkód, które wykrywa dzięki czujnikom zderzeniowym oraz przewodom granicznym.

Zaproś Nas do swojego ogrodu a dobierzemy odpowiedni model robota, wykonamy projekt instalacji wybierzemy najlepsze miejsce dla przewodów granicznych, określimy optymalne strefy koszenia oraz miejsce dla stacji dokującej.

usługi ogrodnicze

Kompleksowo realizujemy inwestycje – projekt, budowa ogrodu, pielęgnacja ogrodów, nawadnianie ogrodu. Swoją ofertę kierujemy do klientów zarówno indywidualnych chcących powierzyć zagospodarowanie terenu wokół domu profesjonalistom jak i klientów instytucjonalnych: deweloperów obiektów mieszkalno - usługowych, administratorów nieruchomości komercyjnych.

Każdą pracę wykonujemy tak, aby była Naszą wizytówką na przyszłość.

Oferta

Dlaczego akurat my?

Jesteśmy doświadczonym zespołem wykwalifikowanych ogrodników, dysponujemy nowoczesnym sprzętem co w połączeniu z wiedzą składa się na doskonałą jakość świadczonych usług.

Specjalizujemy się w zakresie automatycznych systemów nawadniania, projektowania i aranżacji ogrodów, pielęgnacji zieleni. Umiejętnie łączymy nowatorskie pomysły z praktycznymi rozwiązaniami, aby Państwa ogrody były nie tylko piękne, ale również funkcjonalne. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie uwzględniając upodobania i potrzeby. Nasze projekty są dostosowane do architektury domu, ukształtowania terenu, klimatu jaki panuje na danym obszarze, a także do warunków glebowych.

Każdą pracę wykonujemy tak, aby była Naszą wizytówką na przyszłość.

Realizacje

Certyfikaty

Kontakt

GARDEN DECOR

Profesjonalne usługi ogrodnicze


www.garden-decor.pl

inż. ogrodnictwa Piotr Biadasz
+48 604 085 746

inż. ogrodnictwa Dominik Sierski
+48 507 937 983

Obszar działania Naszej firmy:
Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice
Ogrody Trójmiasto

Masz pytanie? Napisz do nas...