ogrody trójmiasto
nawadnianie ogrodu

Automatyczne systemy nawadniania

Uzyskanie pięknego, dywanowego trawnika ze względu na niewystarczające opady w dobie zmieniającego się klimatu jest bardzo trudne.

Długotrwałe susze coraz bardziej dają o sobie znać, na szczęście technika podąża do przodu i są sposoby, aby sobie z tym problemem poradzić. Pomożemy Państwu - jesteśmy ekspertami w dziedzinie automatycznych systemów nawadniających.

Nasze usługi obejmują indywidualny projekt oraz montaż instalacji nawadniania, prowadzimy również serwis i konserwacje automatycznego systemu nawadniającego. Do realizacji używamy tylko materiałów najwyższej jakości, renomowanych producentów takich jak: Rain Bird, Weathermatic, Hunter, K-Rain, Signature.

Zakładamy systemy nawadniające na różnego typu terenach zielonych, tj.:

 • ogrody
 • boiska sportowe
 • parki, skwery
 • osiedla mieszkaniowe
 • miejsca użyteczności publicznej

Automatyczny system nawadniający zakładamy na przyłączu wody miejskiej jak również na niezależnym źródle wody.

Systemy automatycznego nawadniania to szereg zalet i korzyści.

Dlaczego warto zainstalować nawadnianie ogrodu:

 • oszczędności zużycia wody sięgające do 50% porównując podlewanie ręczne,
 • pozwala zaoszczędzić czas – tradycyjne podlewanie, w szczególności przy dużych powierzchniach jest bardzo czasochłonne
 • automatyzacja pracy systemu, odpowiednia dawka wody dla poszczególnych roślin, w odpowiednim czasie ( najbardziej efektywne jest podlewanie w godz. 1 – 5 rano)
 • dzięki zainstalowanemu sterownikowi system nawadniania działa niezależnie od człowieka – można bezpiecznie wyjechać na wakacje, nie martwiąc się o stan roślin i trawnika
 • czujnik deszczu automatycznie wyłącza system podczas opadów deszczu,
 • komfort podczas koszenia - brak elementów przeszkadzających ( np. rozłożone węże czy wystające zraszacze),
 • utrzymuje rośliny i trawnik w dobrej kondycji, dzięki regularnemu podlewaniu są zdrowsze i bardziej odporne na choroby
 • zapewnia estetyczny wygląd ogrodu – wszystkie rury doprowadzające są pod powierzchnią gleby, a zraszacze wysuwają się tylko w czasie podlewania. Linia kroplująca może być schowana pod warstwa kory lub żwiru.
 • podniesienie wartości obiektu - nakłady poniesione na montaż systemu nawodnienia są niższe niż wzrost wartości obiektu z zadbaną zielenią

Automatyczne systemy nawadniania to przede wszystkim oszczędność i wygoda.

usługi ogrodnicze

Kompleksowo realizujemy inwestycje – projekt, budowa ogrodu, pielęgnacja ogrodów, nawadnianie ogrodu. Swoją ofertę kierujemy do klientów zarówno indywidualnych chcących powierzyć zagospodarowanie terenu wokół domu profesjonalistom jak i klientów instytucjonalnych: deweloperów obiektów mieszkalno - usługowych, administratorów nieruchomości komercyjnych.

Każdą pracę wykonujemy tak, aby była Naszą wizytówką na przyszłość.

Oferta

Dlaczego akurat my?

Jesteśmy doświadczonym zespołem wykwalifikowanych ogrodników, dysponujemy nowoczesnym sprzętem co w połączeniu z wiedzą składa się na doskonałą jakość świadczonych usług.

Specjalizujemy się w zakresie automatycznych systemów nawadniania, projektowania i aranżacji ogrodów, pielęgnacji zieleni. Umiejętnie łączymy nowatorskie pomysły z praktycznymi rozwiązaniami, aby Państwa ogrody były nie tylko piękne, ale również funkcjonalne. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie uwzględniając upodobania i potrzeby. Nasze projekty są dostosowane do architektury domu, ukształtowania terenu, klimatu jaki panuje na danym obszarze, a także do warunków glebowych.

Każdą pracę wykonujemy tak, aby była Naszą wizytówką na przyszłość.

Realizacje

Certyfikaty

Kontakt

GARDEN DECOR

Profesjonalne usługi ogrodnicze


www.garden-decor.pl

inż. ogrodnictwa Piotr Biadasz
+48 604 085 746

inż. ogrodnictwa Dominik Sierski
+48 507 937 983

Obszar działania Naszej firmy:
Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice
Ogrody Trójmiasto

Masz pytanie? Napisz do nas...