ogrody trójmiasto
pielęgnacja ogrodu

Pielęgnacja ogrodów

Piękny ogród wymaga pracy. Nawet jeśli jest wykonany profesjonalnie i z uwzględnieniem wszelkich czynników, które na niego oddziałują, nie zachowa idealnego wyglądu i formy bez częstych zabiegów pielęgnacyjnych. Chwasty, ogrodowe szkodniki czy szkodliwe warunki atmosferyczne to okoliczności, których nie da się przewidzieć. By rośliny w ogrodzie rosły pięknie i zdrowo, muszą być doglądane, zadbane, a jeśli wystąpi z nimi jakiś problem – należy szybko reagować. Tylko to uchroni naszą zieleń przed niszczeniem. Oferujemy naszym klientom różne rodzaje pielęgnacji ogrodu, jednorazowe/sezonowe lub regularnie przeprowadzane w czasie całego sezonu polegające na kompleksowych pracach porządkowych.

ABONAMENT na pielęgnację ogrodu

By ułatwić Państwu pielęgnacje ogrodu, proponujemy wykupienie miesięcznego abonamentu, w ramach którego zapewnimy fachową opiekę nad Waszym ogrodem. Gwarantujemy, że doglądany i regularnie pielęgnowany ogród, będzie cieszył znakomitą formą, a Państwo, zamiast się martwić o jego kondycję, będziecie mogli oddawać się relaksowi. Abonament to również świetne rozwiązanie dla osób, które często wyjeżdżają i nie chcą, by podczas ich nieobecności ogród stracił na wyglądzie i zdrowiu. Usługa regularnego doglądania i pielęgnowania ogrodu polega na kilku wizytach w miesiącu.

usługi ogrodnicze

Kompleksowo realizujemy inwestycje – projekt, budowa ogrodu, pielęgnacja ogrodów, nawadnianie ogrodu. Swoją ofertę kierujemy do klientów zarówno indywidualnych chcących powierzyć zagospodarowanie terenu wokół domu profesjonalistom jak i klientów instytucjonalnych: deweloperów obiektów mieszkalno - usługowych, administratorów nieruchomości komercyjnych.

Każdą pracę wykonujemy tak, aby była Naszą wizytówką na przyszłość.

Oferta

Dlaczego akurat my?

Jesteśmy doświadczonym zespołem wykwalifikowanych ogrodników, dysponujemy nowoczesnym sprzętem co w połączeniu z wiedzą składa się na doskonałą jakość świadczonych usług.

Specjalizujemy się w zakresie automatycznych systemów nawadniania, projektowania i aranżacji ogrodów, pielęgnacji zieleni. Umiejętnie łączymy nowatorskie pomysły z praktycznymi rozwiązaniami, aby Państwa ogrody były nie tylko piękne, ale również funkcjonalne. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie uwzględniając upodobania i potrzeby. Nasze projekty są dostosowane do architektury domu, ukształtowania terenu, klimatu jaki panuje na danym obszarze, a także do warunków glebowych.

Każdą pracę wykonujemy tak, aby była Naszą wizytówką na przyszłość.

Realizacje

Certyfikaty

Kontakt

GARDEN DECOR

Profesjonalne usługi ogrodnicze


www.garden-decor.pl

inż. ogrodnictwa Piotr Biadasz
+48 604 085 746

inż. ogrodnictwa Dominik Sierski
+48 507 937 983

Obszar działania Naszej firmy:
Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice
Ogrody Trójmiasto

Masz pytanie? Napisz do nas...