ogrody trójmiasto
trawniki trójmiasto

Zakładanie trawników

Trawniki we współczesnych ogrodach zajmują przynajmniej połowę powierzchni i są ich podstawowym elementem.

Prawidłowo założony i dobrze utrzymany trawnik stanowi piękną wizytówkę oraz idealne miejsce do odpoczynku i relaksu na świeżym powietrzu. Zajmujemy się zakładaniem trawników z rolki lub z siewu.

Zakładając trawnik bierzemy pod uwagę wiele czynników, które będą miały wpływ na jego późniejszą pielęgnację. Obecnie w ok. 90% zakładamy trawniki z rolki. Koszty trawnika z siewu i jego późniejsza pielęgnacja są niewiele niższe od wysokiej jakości trawy z rolki.

Aby poprawić wygodę użytkowania dokładnie planujemy kształt trawnika, stosujemy estetyczne obrzeża trawnikowe, siatkę przeciw kretom, automatyczny system nawadniania, czy roboty koszące które z roku na rok wypierają tradycyjne kosiarki.

Pamiętajmy, że nie możemy stać się niewolnikiem własnego ogrodu.

Regeneracja trawnika wiosną

Regeneracja trawnika po zimie jest zespołem standardowych zabiegów, które wykonujemy wiosną na trawniki (wertykulacja trawnika, aeracja trawnika, nawożenie odpowiednimi nawozami).

Odmłodzenie trawnika

Niekiedy jesteśmy w stanie uratować i odmłodzić istniejący trawnik przed jego kosztowną wymianą.

Po oględzinach dobieramy odpowiednie zabiegi mechaniczne i chemiczne które sprawią, że trawnik będzie wyglądał jak nowy.

Zapraszamy do skorzystania z oględzin trawnika u Państwa w ogrodzie.

usługi ogrodnicze

Kompleksowo realizujemy inwestycje – projekt, budowa ogrodu, pielęgnacja ogrodów, nawadnianie ogrodu. Swoją ofertę kierujemy do klientów zarówno indywidualnych chcących powierzyć zagospodarowanie terenu wokół domu profesjonalistom jak i klientów instytucjonalnych: deweloperów obiektów mieszkalno - usługowych, administratorów nieruchomości komercyjnych.

Każdą pracę wykonujemy tak, aby była Naszą wizytówką na przyszłość.

Oferta

Dlaczego akurat my?

Jesteśmy doświadczonym zespołem wykwalifikowanych ogrodników, dysponujemy nowoczesnym sprzętem co w połączeniu z wiedzą składa się na doskonałą jakość świadczonych usług.

Specjalizujemy się w zakresie automatycznych systemów nawadniania, projektowania i aranżacji ogrodów, pielęgnacji zieleni. Umiejętnie łączymy nowatorskie pomysły z praktycznymi rozwiązaniami, aby Państwa ogrody były nie tylko piękne, ale również funkcjonalne. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie uwzględniając upodobania i potrzeby. Nasze projekty są dostosowane do architektury domu, ukształtowania terenu, klimatu jaki panuje na danym obszarze, a także do warunków glebowych.

Każdą pracę wykonujemy tak, aby była Naszą wizytówką na przyszłość.

Realizacje

Certyfikaty

Kontakt

GARDEN DECOR

Profesjonalne usługi ogrodnicze


www.garden-decor.pl

inż. ogrodnictwa Piotr Biadasz
+48 604 085 746

inż. ogrodnictwa Dominik Sierski
+48 507 937 983

Obszar działania Naszej firmy:
Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice
Ogrody Trójmiasto

Masz pytanie? Napisz do nas...